AKCIJA −5%

Bednarka ocynkowana 30×4 (P)

Izvorna cijena bila je: 64.65€.Trenutna cijena je: 61.71€. gross 49.37 net

  • PLN: zł 267.75

Najniža cijena u posljednjih 30 dana: 49.37 neto

Dostupnost: 4 na lageru

SKU: Bednarka ocynkowana 30×4 (P)

Bednarka ocynkowana 30×4

Galvanized steel strip 30×4

Availability: 4 na zalihi

B2B ponuda

Provjerite veleprodajnu cijenu ovog proizvoda

Otvorite karticu proizvoda u PVHurtu s automatski pronađenim SKU-om i odmah prijeđite na veleprodajnu ponudu.

SKU: BEDNARKA OCYNKOWANA 30×4 (P)
SKU: Bednarka ocynkowana 30×4 (P) Kategorija: Oznake: , ,
Približna adresa skladišta: Postavite pitanje o proizvodu i mi ćemo vam se javiti u najkraćem mogućem roku.Podaci pripremljeni na temelju informacija dostavljenih od strane PVhurta.

Postavite pitanje o proizvodu

Navedite svoj kontakt broj i mi ćemo vas kontaktirati u najkraćem mogućem roku.
Ovaj obrazac namijenjen je isključivo za upite o proizvodu. Narudžbe se mogu izvršiti isključivo putem naše internetske trgovine.

Bednarka ocynkowana 30×4

Bednarka ocynkowana 30×4

Platformy: PVsklep.pl, PVhurt.pl, PVhurt.de, PVhurt.cz, PVhurt.sk, PVhurt.com, PVhurt.hu, PVhurt.hr, PVhurt.ro, Solaryag

Bednarka ocynkowana 30×4 (P) wykonana z wysokiej jakości stali ocynkowanej, odporna na korozję i idealna do instalacji odgromowych
Bednarka ocynkowana 30×4 P zapewnia trwałość i odporność na korozję idealna do instalacji odgromowych w ofercie PVhurt
Bednarka ocynkowana 30×4 (P) stalowa taśma ocynkowana do instalacji odgromowych, trwała i odporna na warunki atmosferyczne
Bednarka ocynkowana 30×4 P to trwała taśma stalowa ocynkowana odporna na warunki atmosferyczne dostępna w PVhurt
Težina100 kg
Nazwa Dostawcy

PVhurt.pl Anna Kulikowska Nip

Adres Dostawcy i Kontakt

Polska, 59-623 Pasiecznik E-mail

Osoba Odpowiedzialna za GPSR

Dyrektor Grzegorz Kulikowski E-mail zamowienia@pvhurt.pl

Nazwa Dystrybutora

TIM SA

Adres Dystrybutora

53-612 Wrocław ul. Jaworska 13

Producent

TIGA-CYNK

Nazwa Produktu

Bednarka ocynkowana

Model

Bednarka ocynkowana 30×4

Stan Produktu

Nowy

SKU Produktu

Bednarka ocynkowana 30×4 (P)

Karty Katalogowe

Dostępne na stronie Dostawcy/Dystrybutora/Producenta.

Certyfikaty

Dostępne na stronie Dostawcy/Dystrybutora/Producenta.

Brak danych GPSR do wyświetlenia.

Bednarka ocynkowana 30×4 (P) — Često postavljana pitanja

💰Koja je trenutačna cijena proizvoda Bednarka ocynkowana 30×4 (P)?

Trenutačna cijena proizvoda Bednarka ocynkowana 30×4 (P) prikazana je u odjeljku cijene na vrhu stranice.

📦Je li proizvod Bednarka ocynkowana 30×4 (P) dostupan?

Trenutačna dostupnost proizvoda Bednarka ocynkowana 30×4 (P) prikazana je uz cijenu na vrhu stranice.

📍Gdje se nalazi skladište za Bednarka ocynkowana 30×4 (P)?

Informacije o skladištu i osobnom preuzimanju proizvoda Bednarka ocynkowana 30×4 (P) nalaze se u odjeljku skladišta.

🚚Koliko košta dostava proizvoda Bednarka ocynkowana 30×4 (P)?

Cijena dostave proizvoda Bednarka ocynkowana 30×4 (P) prikazana je uz dostupni način dostave.

📝Gdje se nalazi opis proizvoda Bednarka ocynkowana 30×4 (P)?

Opis, primjena i ključne informacije o proizvodu Bednarka ocynkowana 30×4 (P) nalaze se u odjeljku opisa.

📄Gdje mogu preuzeti katalog za Bednarka ocynkowana 30×4 (P)?

Katalog i dokumenti za Bednarka ocynkowana 30×4 (P) nalaze se u odjeljku za preuzimanje.

📦❓Koliko traje vrijeme slanja za Bednarka ocynkowana 30×4 (P)?

Bednarka ocynkowana 30×4 (P) se šalje nakon što uplata bude evidentirana na računu PVhurt.pl. Roba se obično sljedećeg radnog dana kompletira, pakira i predaje transportnoj tvrtki.

Nakon otpreme pošiljke kupcu šaljemo e-mail s informacijama o statusu narudžbe, brojevima pošiljke te – ako je dostupan – izravnim linkom za praćenje pošiljke.

📤❓Mogu li osobno preuzeti Bednarka ocynkowana 30×4 (P)?

Bednarka ocynkowana 30×4 (P) se može osobno preuzeti nakon što uplata bude evidentirana na računu PVhurt.pl i nakon što roba bude pripremljena za preuzimanje u skladištu.

Kada narudžba bude spremna za preuzimanje, kupac će od nas primiti e-mail s potvrdom. U toj poruci poslat ćemo točnu adresu skladišta, detaljne informacije o preuzimanju te broj telefona skladišta ili osobe odgovorne za izdavanje robe.

Nakon plaćanja računa, a prije preuzimanja robe, potrebno nam je dostaviti i ispunjen dokument kojim se potvrđuje izvoz robe. Dokument sadrži podatke o osobi koja preuzima robu, podatke o robi koja se izvozi, vozilu kojim se roba prevozi te potpis osobe koja preuzima robu.

Obrazac potvrde o izvozu robe možete preuzeti ovdje:

https://pvhurt.pl/wp-content/uploads/2026/08/potwierdzenie-wywozu1.pdf

Molimo da dokument prije preuzimanja robe ispunite potpuno i ispravno. Na taj način roba će se moći izdati iz skladišta brzo i bez nepotrebnih kašnjenja.

Odabrani sadržaj na ovoj web stranici izrađen je ili pripremljen uz pomoć umjetne inteligencije (AI) te podliježe provjeri i nadzoru čovjeka.
Shopping Cart
Solarna energija | PVhurt
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.