AKCIJA −5%
, , ,

Cellx 16.1kWh LV Polska Bateria IP65

Izvorna cijena bila je: 2,067.39€.Trenutna cijena je: 1,963.04€. gross 1,570.43 net

  • PLN: zł 8,443.05

Najniža cijena u posljednjih 30 dana: 1,570.43 neto

Dostupnost: 10 na lageru

SKU: CELL HOME15-1610IP65

Availability: 10 na zalihi

B2B ponuda

Provjerite veleprodajnu cijenu ovog proizvoda

Otvorite karticu proizvoda u PVHurtu s automatski pronađenim SKU-om i odmah prijeđite na veleprodajnu ponudu.

SKU: CELL HOME15-1610IP65
Kupite više i platite manje
Količinske cijene automatski se obračunavaju u košarici i počinju od minimalne količine narudžbe za ovaj proizvod.
Min. 1 kom.
Količinski prag Neto cijena / kom.
1–1 kom. početna cijena
6,754.44 zł
2–4 kom. ušteda 135.09 zł / kom.
6,619.35 zł štedite pri kupnji veće količine
5–9 kom. ušteda 202.63 zł / kom.
6,551.81 zł štedite pri kupnji veće količine
od 10 kom. ušteda 270.18 zł / kom.
6,484.26 zł štedite pri kupnji veće količine
Približna adresa skladišta: 33-100 Tarnów, Poljska – Preuzimanje robe moguće je isključivo nakon prethodne uplate, na temelju skladišnih dokumenata, broja narudžbe, podataka o vozilu ili prethodne najave.Podaci pripremljeni na temelju informacija dostavljenih od strane PVhurta.

Postavite pitanje o proizvodu

Navedite svoj kontakt broj i mi ćemo vas kontaktirati u najkraćem mogućem roku.
Ovaj obrazac namijenjen je isključivo za upite o proizvodu. Narudžbe se mogu izvršiti isključivo putem naše internetske trgovine.

Cellx 16.1kWh LV IP65

Karta Katalogowa: Cellx 16.1kWh LV

Producent: Cellx

Platformy: PVhurt.pl, PVsklep.pl, PVhurt.de, PVhurt.cz, PVhurt.sk, PVhurt.com, PVhurt.hr, PVhurt.hu, PVhurt.ro, Solaryag

Cellx 16.1kWh LV Polska Bateria IP65 mit moderner Technologie für effiziente Energiespeicherung in Polen
Cellx 161kWh LV Polska Bateria IP65 kombiniert moderne Technologie mit robustem Design für optimale Leistung in Polen
Cellx 16.1kWh LV Polska Bateria IP65 Energiespeicher mit IP65 Schutzklasse für den polnischen Markt
Cellx 161kWh LV Polska Bateria IP65 bietet zuverlässigen Schutz und hohe Kapazität für den polnischen Energiemarkt
Težina100 kg
Naziv dobavljača
Adresa i kontakt dobavljača
Odgovorna osoba za GPSR
Naziv distributera
Adresa distributera
Stanje proizvoda
Izjava o sukladnosti GPSR
Tehnički listovi / certifikati
Povrati / reklamacije / pritužbe
Uvjeti i odredbe
Kontakt – PVhurt.pl

Cellx 16.1kWh LV Polska Bateria IP65 — Često postavljana pitanja

💰Koja je trenutačna cijena proizvoda Cellx 16.1kWh LV Polska Bateria IP65?

Trenutačna cijena proizvoda Cellx 16.1kWh LV Polska Bateria IP65 prikazana je u odjeljku cijene na vrhu stranice.

📦Je li proizvod Cellx 16.1kWh LV Polska Bateria IP65 dostupan?

Trenutačna dostupnost proizvoda Cellx 16.1kWh LV Polska Bateria IP65 prikazana je uz cijenu na vrhu stranice.

📍Gdje se nalazi skladište za Cellx 16.1kWh LV Polska Bateria IP65?

Informacije o skladištu i osobnom preuzimanju proizvoda Cellx 16.1kWh LV Polska Bateria IP65 nalaze se u odjeljku skladišta.

🚚Koliko košta dostava proizvoda Cellx 16.1kWh LV Polska Bateria IP65?

Cijena dostave proizvoda Cellx 16.1kWh LV Polska Bateria IP65 prikazana je uz dostupni način dostave.

📝Gdje se nalazi opis proizvoda Cellx 16.1kWh LV Polska Bateria IP65?

Opis, primjena i ključne informacije o proizvodu Cellx 16.1kWh LV Polska Bateria IP65 nalaze se u odjeljku opisa.

📄Gdje mogu preuzeti katalog za Cellx 16.1kWh LV Polska Bateria IP65?

Katalog i dokumenti za Cellx 16.1kWh LV Polska Bateria IP65 nalaze se u odjeljku za preuzimanje.

Odabrani sadržaj na ovoj web stranici izrađen je ili pripremljen uz pomoć umjetne inteligencije (AI) te podliježe provjeri i nadzoru čovjeka.

Možda će vam se također svidjeti…

Shopping Cart
Učitavanje 😅 Do petka: ... Do kraja radnog vremena: ... Vikend se neće sam odbrojati 😎
Pogledaj akcije Pricelist
Solarna energija | PVhurt
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.