End Clamp 30 Black Anodized

0.38€ gross 0.30€ net

  • PLN: zł 1.66

Najniža cijena u posljednjih 30 dana: 0.30€ neto

Dostupnost: 337 na lageru

SKU: Klema końcowa 30 Czarna Anodowana (P)

Klema końcowa 30 Czarna Anodowana

End Clamp 30 Black Anodized

Availability: 337 na zalihi

B2B ponuda

Provjerite veleprodajnu cijenu ovog proizvoda

Otvorite karticu proizvoda u PVHurtu s automatski pronađenim SKU-om i odmah prijeđite na veleprodajnu ponudu.

SKU: KLEMA KOŃCOWA 30 CZARNA ANODOWANA (P)
SKU: Klema końcowa 30 Czarna Anodowana (P) Kategorija: Oznake: , , ,
Približna adresa skladišta: Postavite pitanje o proizvodu i mi ćemo vam se javiti u najkraćem mogućem roku.Podaci pripremljeni na temelju informacija dostavljenih od strane PVhurta.

Postavite pitanje o proizvodu

Navedite svoj kontakt broj i mi ćemo vas kontaktirati u najkraćem mogućem roku.
Ovaj obrazac namijenjen je isključivo za upite o proizvodu. Narudžbe se mogu izvršiti isključivo putem naše internetske trgovine.

End Clamp 30 Black Anodized

Platformy: PVsklep.pl, PVhurt.pl,PVhurt.de, PVhurt.cz,PVhurt.sk, PVhurt.com, PVhurt.fr

Rekomendują: PVfahowcy.pl, SOLARYAG

 

End Clamp 30 Black Anodized available at PVhurt, designed for durable and secure mounting of solar panels in photovoltaic systems.
End Clamp 30 Black Anodized strong and versatile clamp available at PVhurt perfect for securely mounting solar panels in photovoltaic installations
Težina 100 kg
Nazwa Dostawcy

PVhurt.pl Anna Kulikowska Nip

Adres Dostawcy i Kontakt

Polska, 59-623 Pasiecznik E-mail

Osoba Odpowiedzialna za GPSR

Dyrektor Grzegorz Kulikowski E-mail zamowienia@pvhurt.pl

Nazwa Dystrybutora

Heysolar Sp. z o.o.

Adres Dystrybutora

ul. Katowicka 8A, 46-200, Kluczbork

Producent

Heysolar

Nazwa Produktu

Klema końcowa 30

Model

Czarna Anodowana

Stan Produktu

Nowy

SKU Produktu

Klema końcowa 30 Czarna Anodowana (P)

Karty Katalogowe

Dostępne na stronie Dostawcy/Dystrybutora/Producenta.

Certyfikaty

Dostępne na stronie Dostawcy/Dystrybutora/Producenta.

Brak danych GPSR do wyświetlenia.

End Clamp 30 Black Anodized — Često postavljana pitanja

💰Koja je trenutačna cijena proizvoda End Clamp 30 Black Anodized?

Trenutačna cijena proizvoda End Clamp 30 Black Anodized prikazana je u odjeljku cijene na vrhu stranice.

📦Je li proizvod End Clamp 30 Black Anodized dostupan?

Trenutačna dostupnost proizvoda End Clamp 30 Black Anodized prikazana je uz cijenu na vrhu stranice.

📍Gdje se nalazi skladište za End Clamp 30 Black Anodized?

Informacije o skladištu i osobnom preuzimanju proizvoda End Clamp 30 Black Anodized nalaze se u odjeljku skladišta.

🚚Koliko košta dostava proizvoda End Clamp 30 Black Anodized?

Cijena dostave proizvoda End Clamp 30 Black Anodized prikazana je uz dostupni način dostave.

📝Gdje se nalazi opis proizvoda End Clamp 30 Black Anodized?

Opis, primjena i ključne informacije o proizvodu End Clamp 30 Black Anodized nalaze se u odjeljku opisa.

📄Gdje mogu preuzeti katalog za End Clamp 30 Black Anodized?

Katalog i dokumenti za End Clamp 30 Black Anodized nalaze se u odjeljku za preuzimanje.

📦❓Koliko traje vrijeme slanja za End Clamp 30 Black Anodized?

End Clamp 30 Black Anodized se šalje nakon što uplata bude evidentirana na računu PVhurt.pl. Roba se obično sljedećeg radnog dana kompletira, pakira i predaje transportnoj tvrtki.

Nakon otpreme pošiljke kupcu šaljemo e-mail s informacijama o statusu narudžbe, brojevima pošiljke te – ako je dostupan – izravnim linkom za praćenje pošiljke.

📤❓Mogu li osobno preuzeti End Clamp 30 Black Anodized?

End Clamp 30 Black Anodized se može osobno preuzeti nakon što uplata bude evidentirana na računu PVhurt.pl i nakon što roba bude pripremljena za preuzimanje u skladištu.

Kada narudžba bude spremna za preuzimanje, kupac će od nas primiti e-mail s potvrdom. U toj poruci poslat ćemo točnu adresu skladišta, detaljne informacije o preuzimanju te broj telefona skladišta ili osobe odgovorne za izdavanje robe.

Nakon plaćanja računa, a prije preuzimanja robe, potrebno nam je dostaviti i ispunjen dokument kojim se potvrđuje izvoz robe. Dokument sadrži podatke o osobi koja preuzima robu, podatke o robi koja se izvozi, vozilu kojim se roba prevozi te potpis osobe koja preuzima robu.

Obrazac potvrde o izvozu robe možete preuzeti ovdje:

https://pvhurt.pl/wp-content/uploads/2026/08/potwierdzenie-wywozu1.pdf

Molimo da dokument prije preuzimanja robe ispunite potpuno i ispravno. Na taj način roba će se moći izdati iz skladišta brzo i bez nepotrebnih kašnjenja.

Odabrani sadržaj na ovoj web stranici izrađen je ili pripremljen uz pomoć umjetne inteligencije (AI) te podliježe provjeri i nadzoru čovjeka.

Možda će vam se također svidjeti…

Shopping Cart
Solarna energija | PVhurt
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.