,

TW Solar 470W TWMNH-48HW470W

102.81 gross 82.25 net

  • PLN: zł 442.21

Najniža cijena u posljednjih 30 dana: 82.25 neto

Dostupnost: 936 na lageru

SKU: KETWMNH-48HW470W

Availability: 936 na zalihi

B2B ponuda

Provjerite veleprodajnu cijenu ovog proizvoda

Otvorite karticu proizvoda u PVHurtu s automatski pronađenim SKU-om i odmah prijeđite na veleprodajnu ponudu.

SKU: KETWMNH-48HW470W
Kupite više i platite manje
Količinske cijene automatski se obračunavaju u košarici i počinju od minimalne količine narudžbe za ovaj proizvod.
Min. 1 kom.
Količinski prag Neto cijena / kom.
1–35 kom. početna cijena
353.77 zł
36–71 kom. ušteda 3.54 zł / kom.
350.23 zł štedite pri kupnji veće količine
72–107 kom. ušteda 7.08 zł / kom.
346.69 zł štedite pri kupnji veće količine
108–431 kom. ušteda 10.62 zł / kom.
343.15 zł štedite pri kupnji veće količine
432–863 kom. ušteda 14.15 zł / kom.
339.62 zł štedite pri kupnji veće količine
od 864 kom. ušteda 17.69 zł / kom.
336.08 zł štedite pri kupnji veće količine
SKU: KETWMNH-48HW470W Kategorije: , Oznake: , ,
Približna adresa skladišta: 44-109 Gliwice, Poljska – Preuzimanje robe moguće je isključivo nakon prethodne uplate, na temelju skladišnih dokumenata, broja narudžbe, podataka o vozilu ili prethodne najave.Podaci pripremljeni na temelju informacija dostavljenih od strane PVhurta.
Minimalna narudžba: 5 kom.
Korak količine: svakih 1 kom.
Maksimalno možete naručiti: 936 kom.

Postavite pitanje o proizvodu

Navedite svoj kontakt broj i mi ćemo vas kontaktirati u najkraćem mogućem roku.
Ovaj obrazac namijenjen je isključivo za upite o proizvodu. Narudžbe se mogu izvršiti isključivo putem naše internetske trgovine.

TW Solar 470W TWMNH-48HW470W

Karta Katalogowa:TW Solar 470W TWMNH-48HW470W

Producent: TW Solar

Platformy: PVhurt.pl, PVsklep.pl, PVhurt.de, PVhurt.cz,PVhurt.sk, PVhurt.com, PVhurt.hr, PVhurt.hu Solaryag

tw solar 470w twmnh-48hw470w photovoltaikpanel mit robustem design und hoher effizienz für solaranlagen bei pvhurt
tw solar 470w twmnh 48hw470w überzeugt durch robustes design und hohe effizienz für nachhaltige energielösungen bei pvhurt
tw solar 470w twmnh-48hw470w hochwertiges solarmodul für photovoltaikanlagen mit hoher leistung bei pvhurt
tw solar 470w twmnh 48hw470w bietet hohe leistung und zuverlässigkeit für photovoltaikanlagen bei pvhurt
Težina23.7 kg
Dimenzije30 × 1134 × 1762 cm
Naziv dobavljača
Adresa i kontakt dobavljača
Odgovorna osoba za GPSR
Naziv distributera
Adresa distributera
Stanje proizvoda
Izjava o sukladnosti GPSR
Tehnički listovi / certifikati
Povrati / reklamacije / pritužbe
Uvjeti i odredbe
Kontakt – PVhurt.pl

TW Solar 470W TWMNH-48HW470W — Često postavljana pitanja

💰Koja je trenutačna cijena proizvoda TW Solar 470W TWMNH-48HW470W?

Trenutačna cijena proizvoda TW Solar 470W TWMNH-48HW470W prikazana je u odjeljku cijene na vrhu stranice.

📦Je li proizvod TW Solar 470W TWMNH-48HW470W dostupan?

Trenutačna dostupnost proizvoda TW Solar 470W TWMNH-48HW470W prikazana je uz cijenu na vrhu stranice.

📍Gdje se nalazi skladište za TW Solar 470W TWMNH-48HW470W?

Informacije o skladištu i osobnom preuzimanju proizvoda TW Solar 470W TWMNH-48HW470W nalaze se u odjeljku skladišta.

🚚Koliko košta dostava proizvoda TW Solar 470W TWMNH-48HW470W?

Cijena dostave proizvoda TW Solar 470W TWMNH-48HW470W prikazana je uz dostupni način dostave.

📝Gdje se nalazi opis proizvoda TW Solar 470W TWMNH-48HW470W?

Opis, primjena i ključne informacije o proizvodu TW Solar 470W TWMNH-48HW470W nalaze se u odjeljku opisa.

📄Gdje mogu preuzeti katalog za TW Solar 470W TWMNH-48HW470W?

Katalog i dokumenti za TW Solar 470W TWMNH-48HW470W nalaze se u odjeljku za preuzimanje.

Odabrani sadržaj na ovoj web stranici izrađen je ili pripremljen uz pomoć umjetne inteligencije (AI) te podliježe provjeri i nadzoru čovjeka.
Shopping Cart
Učitavanje 😅 Do petka: ... Do kraja radnog vremena: ... Vikend se neće sam odbrojati 😎
Pogledaj akcije Pricelist
Solarna energija | PVhurt
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.